برند سمعک

انواع سمعک | برند سمعک های موجود

در زیر به معرفی برند سمعک های مطرح تولید کننده سمعک هوشند میپردازیم که همگی در شنوایی سنجی سپهر در استان گیلان ارائه میشوند :
برند سمعک

شرکت ها و برند سمعک زیادی در سطح جهان هستند که در زمینه ی تولید و عرضه وسایل کمک شنیداری فعالیت میکنند. پیشرفت های اخیر در زمینه فناوری باعث شده است تا کمپانی های بزرگ سازنده ی سمعک تمرکز زیادی بر روی بخش تحقیق و توسعه ی خود داشته باشند که نتیجه آن تولید سمعک های هوشمند پیشرفته، ظریف و با اندازه ای کوچک است که پاسخگوی تمامی نیاز های افراد کم شنوا باشند.

یکی از رایج ترین سوالاتی که اکثر مراجعین در کلینیک و یا در شبکه های مجازی از ما میپرسند، این است که بهترین سمعک کدام است؟
پاسخ به این سوال بدون انجام آزمایشات شنوایی سنجی و مشاوره دقیق بسیار سخت است اما باید بدانید که چند هولدینگ بزرگ در زمینه تولید سمعک فعالیت میکنند که میتوان گفت با کیفیت ترین و جدیدترین سمعک های هوشمند متعلق به همین شرکت ها میباشد. هر کدام از این برند ها علاوه بر اینکه ویژگی های منحصر به فردی مانند فرمول تنظیمی، تکنولوژی ساخت و جنس صدای متفاوتی دارند، شامل مدل های مختلف و رده های متفاوتی نیز هستند درست مثل برند های مختلف گوشی که هر کدام انواع مختلفی دارند با این تفاوت که خرید مناسب ترین سمعک نیاز به انجام آزمایشات شنوایی سنجی و مشاوره کامل در رابطه با نیاز های فرد کم شنوا دارد و حتما باید توسط یک متخصص تجویز سمعک انجام شود.
ما در کلینیک شنوایی سنجی سپهر در رشت جدیدترین و پیشرفته ترین سمعک های روز دنیا را همراه با گارانتی معتبر ارائه میدهیم و کلیه سمعک های تجویزی ما فقط و فقط از برند های معتبر بین الملی هستند که همگی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا میباشند.
همچنین تمامی سمعک هایی که در کلینیک سمعک سپهر تجویز میشوند جز مدل های هوشمند طبقه بندی میشوند و همراه با یک سال خدمات تخصصی رایگان و چک آپ های دوره ای منظم میباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان خرید سمعک هوشمند در رشت میتوانید با کارشناسان ما در کلینیک شنوایی سنجی سپهر تماس بگیرید

ویزیت در منزل

این موضوع اجتناب ناپذیر است که گاهی اوقات به دلایلی از جمله کهولت سن، محدودیت‌های کرونا، بیماری، مشکلات تردد و… امکان مراجعه حضوری به کلینیک وجود نداشته باشد. به همین دلیل کارشناسان ما در کلینیک سپهر آماده ارائه خدمات تخصصی در منزل می باشند .

ویزیت در منزل شامل خدمات زیر است :

  • ارزیابی تخصصی شنوایی
  • مشاوره و تجویز سمعک
  • قالب گیری از گوش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای تجویز سمعک در منزل با ما تماس بگیرید