سمعک سپهر
مشاوره تلفنی

۰۱۳-۳۲۱۲۵۹۴۷

درباره ما

درباره سمعک سپهـــر

درباره ما بیشتر بدانید ...

کلینیک شنوایی سنجی سپهر در رشت یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات جامع در زمینه سلامت شنوایی و وزوز گوش در استان گیلان است.
کلینیک سپهر اولین مرکز تخصصی ارزیابی، مدیریت و توانبخشی وزوز گوش در استان گیلان می باشد که با تجهیزات پیشرفته و مدرن و کادری با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمات علمی و تخصصی جهت بهبود کیفیت زندگی شما عزیزان می باشد. همچنین این مرکز مفتخر است که با مجرب ترین پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی استان گیلان همکاری می کند.

ما در کلینیک شنوایی سنجی سپهر با الهام از سوگند بقراط، متعهدیم که با تخصص، تجربه و تکنولوژی پیشرفته به بهبود سلامت شنوایی و زندگی افراد کمک کنیم. الویت ما، بخشیدن لبخند بر چهره بیماران عزیز است؛ از این رو همواره سعی داریم حرفه‌ای‌ ترین خدمات را ارائه دهیم. همچنین باور ما بر این است که زندگی، ارزش خوب شنیدن را دارد و ما مفتخریم در این راه همراه شما باشیم.
درباره ما
رسالت کلینیک سپهر
  • رسالت کلینیک سپهر

ویزیت در منزل

این موضوع اجتناب ناپذیر است که گاهی اوقات به دلایلی از جمله کهولت سن، محدودیت‌های کرونا، بیماری، مشکلات تردد و… امکان مراجعه حضوری به کلینیک وجود نداشته باشد. به همین دلیل کارشناسان ما در کلینیک سپهر آماده ارائه خدمات تخصصی در منزل می باشند .

ویزیت در منزل شامل خدمات زیر است :

  • ارزیابی تخصصی شنوایی
  • مشاوره و تجویز سمعک
  • قالب گیری از گوش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای تجویز سمعک در منزل با ما تماس بگیرید