برنافن

نماد برند برنافن بر فراز ساختمان این شرکت

داستان برنافون از سال 1946 آغاز می شود، زمانی که بنیانگذاران آن مأموریت خود را جهت توانمندسازی مردم برای شنیدن و برقراری ارتباط بهتر آغاز کردند. امروزه، کمپانی سمعک برنافن این سنت را با اشتیاق، تعهد و بهره مندی از فناوری ادامه می‌دهد.

این شرکت از برندهای مطرح سمعک در سوئیس و همچنین درسطح جهان است که اکنون امتیاز آن متعلق به هولدینگ دمنت می‌باشد.

به منظور بهره مندی از مشاوره رایگان در رابطه با سمعک های برنافون در استان گیلان از متخصصین ما در کلینیک شنوایی سنجی سپهر رشت راهنمایی بگیرید

شرکت برنافون همواره نظرات و پیشنهادات کاربران سمعک را بررسی کرده و در جهت بهبود تکنولوژی سمعک های خود تلاش می‌کند که نتیجه این تلاش ها باعث شد تا این شرکت برای اولین بار تکنولوژی پردازش صوتی برون کانال و قابلیت انتقال فرکانسی را در سمعک‌های خود به کار ببرد.

شرکت برنافون در بیش از ۷۰ کشور از جمله ایران نمایندگی عرضه سمعک دارد و کلینیک شنوایی سنجی سپهر در رشت مفتخر است که جدیدترین سمعک‌ برنافن را با گارانتی بین المللی تجویز و ارائه می‌دهد.

لوگوی برند برنافن

معرفی نسل Alpha XT برنافن:

سمعک‌های برند برنافن مدل Alpha Xt

سمعک های نسل Alpha XT برنافن با الهام از شنوایی استثنایی حیوانات طراحی شده‌اند.این سمعک‌ها مجهز به فناوری پیشرفته هیبریدی هستند و علاوه بر آن با کمک تکنولوژی sound care نویز محیطی را کاهش داده و درک گفتار را به طرز فوق العاده‌ای بهبود می‌دهند.

تمرکز این نسل از سمعک برنافن سوییس بر بهبود شنوایی در فضاهای باز است. این سمعک‌ها صدایی واضح را در محیط های بادی و پر سر و صدا تولید می‌کنند.

سه ویژگی اصلی سمعک Alpha XT برنافن:

 1. افزایش درک گفتار در فضاهای باز: این سمعک‌ها طراحی شده‌اند تا درک گفتار در محیط‌های بادی و پر سر وصدا را افزایش دهند.
 2. تمرکز بر درک گفتار: فناوری هیبرید در سمعک‌های برنافن این امکان را فراهم کرده است که به طور همزمان درک گفتار و راحتی شنیداری افزایش یابد.
 3. قابلیت شارژ شدن: سمعک Alpha XT برنافن در کمتر از 3.5 ساعت شارژ میشود و در تمام طول روز قابل استفاده است.

دو نوع شارژر برای سمعک‌های برنافن وجود دارد:

اولین مورد شارژر رومیزی استاندارد است که برای شارژ کردن سمعک در خانه کاربرد دارد.

مورد دوم شارژر قابل حمل(پرتابل) است که مانند یک پاور بانک عمل کرده و امکان 3 بار شارژ کامل سمعک را فراهم می‌کند. این شارژر بسیار کوچک است و در عرض 4 ساعت کاملا شارژ می‌شود.

سایر ویژگی‌های این نسل:

الهام بخش در هر نت موسیقی:کاربران با سمعک برنافن می‌توانند موسیقی را با کیفیت عالی گوش دهند. این سمعک با کمک فناوری هیبرید امکان شنیدن هر سبک از موسیقی را برای کاربران فراهم کرده است. اتصال بی واسطه با گوشی های هوشمند: سمعک های نسل Alpha XT برنافن این قابلیت را دارند که مستقیما به گوشی های هوشمند متصل شوند تا کاربران تماس های تلفنی و یا تماشای فیلم را مستقیما با سمعک های خود انجام دهند. 

سمعک برنافن آلفا ایکس تی قابلیت اتصال کنترل با گوشی همراه را دارد

اپلیکیشن گوشی: با کمک برنامه Bernafon کاربر میتواند ولوم صدا را کم یا زیاد کند، برنامه سمعک را تغییر دهد و میزان باتری را مشاهده کند همچنین این برنامه امکان دسترسی و تنظیم از راه دور سمعک را به متخصص شنوایی میدهد تکنولوژی هیبریدی: این تکنولوژی دو رویکرد پردازشی را در یک سیستم قرار میدهد. هر کدام از این دو رویکرد میتوانند مستقل از هم یا با هم عمل کنند که نتیجه آن افزایش درک گفتار و راحتی شنیداری در محیط های مختلف است

این تکنولوژی مبتنی بر 5 ویژگی است:

 1. ویژگی Hybrid sound care: سمعک های Alpha XT برنافن این قابلیت را دارند که با سرعت 500 تنظیم در هر ثانیه و در 24 باند فرکانسی صدای نویزهای تماسی و باد را کاهش دهد. استفاده از سمعک در حضور در شرایط آب و هوای بادی و همچنین برخورد مستقیم سمعک با مو، دسته عینک، ماسک و… دو چالش جدی برای کاربران است، زیرا صدای باد و برخورد اشیا با سمعک توسط میکروفون دریافت میشود که ممکن است منجر به ناراحتی کاربر شود

سمعک های نسل Alpha XT برنافن با کمک این تکنولوژی این مشکل را برطرف کرده اند و در نتیجه وضوح گفتار افزایش یافته است

به صورت خلاصه Hybrid soundcare 4 مولفه را بهبود میبخشد:

 • بهبود پردازش صدا به دلیل افزایش کیفیت سیگنال ورودی
 • بهبود وضوح گفتار
 • کاهش نویز های تماسی مثل برخورد شانه مو یا دسته عینک با سمعک
 • بهبود راحتی شنیداری در باد

2. ویژگی Hybrid noise management: با کمک این ویژگی سمعک منبع نویز و جهت آن را شناسایی میکند و در صورت نیاز در محیط های نویزی و پر سر وصدا فعال میشود که در نتیجه آن تلاش زیاد شنیداری و خستگی ناشی از تمرکز زیاد برای درک گفتار کاهش میابد

به صورت خلاصه Hybrid noise management  3 مولفه را افزایش میدهد:

بهبود وضوح گفتار

افزایش شفافیت گفتار با استفاده از هوش مصنوعی

کاهش نویز زمینه

3. ویژگی Hybrid Balancing: این تکنولوژی دو ویژگی Speech balance و Noise balance را در اختیار کاربر سمعک قرار میدهد

به صورت خلاصه Hybrid Balancing سه مولفه را افزایش میدهد:

 • وضوح گفتار بهتر به دلیل شخصی سازی گفتار
 • افزای راحتی شنیداری
 • کنترل بهتر بر نحوه شنیدن در محیط های مختلف

4. ویژگی Hybrid Feedback canceler: این ویژگی از سوت کشیدن سمعک جلوگیری میکند و با 126000 اندازه گیری در ثانیه، هر فیدبک(سوت) را در کسری از ثانیه از بین میبرد

این تکنولوژی دو مولفه اصلی را بهبود میبخشد:

افزایش راحتی شنیداری

افزایش راحتی کاربر در استفاده از سمعک

 1. ویژگی Hybrid sound processing: این ویژگی امکان پردازش همزمان در حوزه زمان و فرکانس را به سمعک میدهد

سمعک ریک (RIC) نسل Alpha XT برنافن:

در تصویر یک زن وجود دارد که به دلیل استفاده از سمعک و کسب شنوایی بهتر احساس خوبی دارد.

سمعک ریک در رده سمعک‌های پشت گوشی طبقه بندی میشوند؛ اما ظاهر بسیار ظریف‌‌تر و کوچک‌تری دارند. سمعک ریک برنافن تمامی ویژگی های نسل Alpha XT را دارند و امکانات زیادی در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

جهت مشاهده سمعک‌ ریک برنافن نسل Alpha XT کلیک کنید

سمعک های پشت گوشی (BTE) نسل Alpha XT برنافن:

در تصویر یک خانم را در کنار سمعک‌های برنافن می‌توانید مشاهده کنید

سمعک های BTE برنافن که به راحتی پشت گوش قرار میگیرند، قدرت و کیفیت فوق العاده ای دارند. این سمعک ها از جدیدترین ویژگی های این نسل بهره میبرند و  برای کم شنوایی های خفیف تا عمیق مناسب هستند.

جهت مشاهده سمعک پشت گوشی برنافن نسل Alpha XT کلیک کنید

معرفی نسل آلفا (Alpha) برنافن:سمعک آلفا برنافن الهام بخش بهترین‌ها

استایل‌های مختلف سمعک آلفا برنافن

سمعک های آلفا برنافن دو تکنولوژی برجسته را با هم آمیخته اند. این سمعک علاوه بر اینکه در بسیاری از محیط های صوتی کارایی دارد بلکه تجربه شنیدن صدای طبیعی و با کیفیت را هم برای کاربر ایجاد میکند.تکنولوژی هیبرید برای اولین بار در سمعک های Alpha برنافن معرفی شدند. به کمک این تکنولوژی دو رویکرد پردازشی در یک سمعک قرار گرفته است که منجر به راحتی شنیداری و افزایش درک گفتار در محیط های پر سر و صدا میشود.علاوه بر این سمعک های نسل آلفا برنافن باتری قابل شارژ دارند و همچنین امکان اتصال مستقیم به گوشی های هوشمند و سایر وسایل بلوتوثی را برای کاربر فراهم میکنند.

جهت مشاوره رایگان یا خرید سمعک های آلفا برنافن در رشت با کلینیک شنوایی سنجی سپهر تماس بگیرید.

ویژگی های سمعک آلفا برنافن:فناوری Hybrid: به کمک این تکنولوژی دیگر شنیدن در محیط های پر سر و صدا برای کاربران سمعک یک چالش نیست. فناوری هیبرید باعث میشود تا اصوات گفتاری حتی در محیط های شلوغ به راحتی و با کیفیت طبیعی شنیده شوند.پلتفرم پیشرفته تر: تراشه به کار رفته در سمعک های آلفا برنافن مجهز به جدیدترین تکنولوژی است که 16 برابر قدرت پردازش قوی تر و 8 برابر حافظه بیشتری دارد.باتری قابل شارژ: سمعک های ریک این نسل قابل شارژ هستند بنابراین نیازی به تعویض باتری ندارند. این سمعک های ظریف به راحتی شارژ شده و مورد مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.اتصال مستقیم به دستگاه های بلوتوثی: سمعک های Alpha این قابلیت را دارند که مستقیما به گوشی های هوشمند و سایر وسیله های بلوتوثی متصل شوند و کاربر میتواند تماس های تلفنی، گوش دادن به موسیقی و… را مستقیما از طریق سمعک های خود انجام دهد.کاهش نویز هوشمند: این قابلیت مبتنی بر هوش مصنوعی است و در محیط های پر سر و صدا که نسبت نویز زمینه به سیگنال های گفتاری زیاد است، فعال میشود تا فهم گفتار را افزایش دهد. این تکنولوژی با وضوح فرکانسی بالا اطلاعات را در 24 باند پردازش کرده و در صورت نیاز فعال میشود.کاهش فیدبک: سمعک های آلفا برنافن با تکنولوژی جدیدی که دارند فیدبک( یا همان سوت کشیدن سمعک) را در کسری از ثانیه حذف میکنند به گونه ای که کاربر اصلا متوجه آن نمی شود.سمعک داخل گوشی آلفا برنافن:سمعک داخل گوشی آلفا برنافنسمعک های داخل گوشی Alpha برنافن، سمعک هایی هستند که به صورت کامل درون مجرای گوش قرار می گیرند و از نظر ظاهری نامرئی هستند. این سمعک ها برای کم شنوایی ملایم تا متوسط مناسب هستند و دارای فناوری هیبریدی می باشند. این فناوری باعث می شود که صدای شنیده شده طبیعی و واضح باشد.سمعک های داخل گوشی آلفا برنافن، سمعک های پرطرفدار و پرفروش این برند محسوب می شوند که با توجه به کارآمدی و رضایت بالای کاربران، گزینه ای مناسب برای رفع کم شنوایی هستند.

جهت مشاهده سمعک های داخل گوشی آلفا برنافن کلیک کنید

سمعک ریک آلفا برنافن:سمعک ریک آلفا برنافنسمعک های ریک (RIC)، سمعک های ظریفی هستند که از یک قسمت پشت گوشی و یک قسمت داخل گوشی تشکیل شده اند و با یک سیم نازک به هم متصل می شوند. این سمعک ها برای کم شنوایی های متوسط تا شدید مناسب هستند و مجهز به جدیدترین تکنولوژی نسل آلفا به نام فناوری Hybrid  می باشند. این تکنولوژی باعث می شود که صدای شنیده شده طبیعی و واضح باشد و همچنین از اثرات نامطلوب مانند فیدبک(سوت) سمعک و نویز جلوگیری شود.

جهت مشاهده سمعک های ریک آلفا برنافن کلیک کنید

سمعک پشت گوشی(BTE) آلفا برنافن: سمعک Bte آلفا برنافنسمعک های پشت گوشی برنافن مناسب برای انواغ افت های شنوایی هستند. این سمعک ها به تمامی ویژگی های نسل آلفا مجهز هستند و صدایی با کیفیت بالا و شفاف تولید میکنند

جهت مشاهده سمعک های پشت گوشی آلفا برنافن کلیک کنید

برنافن

جهت رزرو نوبت شنوایی سنجی، مشاوره و خرید سمعک های برنافون با کلینیک شنوایی سنجی سپهر تماس بگیرید.

 

واتس آپ

09118293653

اینستاگرام

samak_sepehr

تلفن

013-32125947

ویزیت در منزل

این موضوع اجتناب ناپذیر است که گاهی اوقات به دلایلی از جمله کهولت سن، محدودیت‌های کرونا، بیماری، مشکلات تردد و… امکان مراجعه حضوری به کلینیک وجود نداشته باشد. به همین دلیل کارشناسان ما در کلینیک سپهر آماده ارائه خدمات تخصصی در منزل می باشند .

ویزیت در منزل شامل خدمات زیر است :

 • ارزیابی تخصصی شنوایی
 • مشاوره و تجویز سمعک
 • قالب گیری از گوش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای تجویز سمعک در منزل با ما تماس بگیرید