سمعک سپهر
مشاوره تلفنی

۰۱۳-۳۲۱۲۵۹۴۷

سمعک Opn S اتیکن

سمعک Opn S دوباره قوانین علم را تغییر میدهد

سمعک های سمعک Opn S اتیکن در سال 2019 معرفی شدند و تمرکز اصلی آن ها بر روی افزایش درک گفتار به خصوص در محیط های پر سر و صداست. پردازش گر این سمعک ها از نوع Velox S است که با تکنولوژی پیچیده خود قادر است درک گفتار را تا 15% بیشتر از قبل افزایش دهد.

سمعک های Opn S اتیکن در دو استایل پشت گوشی و ریک عرضه شدند و برای انواع کم شنوایی ها مناسب هستند. این سمعک ها مستقیما به گوشی های آیفون متصل میشوند و امکان برقراری مکالمات تلفنی، گوش دادن به موسیقی و… را به صورت هندزفری ایجاد میکنند.

سمعک Opn S اتیکن
سمعک Opn S اتیکن

ویژگی های سمعک Opn S اتیکن :

باتری قابل شارژ:

به کمک باتری های قابل شارژ لیتیوم یونی دیگر نیازی به تعویض باتری نیست. این سمعک ها به راحتی در شارژر خود قرار میگیرند و با سه ساعت شارژ تا 24 ساعت قابل استفاده میباشند

درک گفتار مانند شنوایی طبیعی:

بزرگترین چالش افراد مبتلا به کم شنوایی، درک گفتار در محیط های پر سر و صداست به گونه ای که این افراد در مهمانی های شلوغ، ادارات و… کلمات را میشنوند اما خوب متوجه نمیشوند و مدام درخواست تکرار دارند. سمعک Opn S اتیکن با تکنولوژی جدیدی که دارد درک گفتار بهتری در موقعیت های سخت ایجاد میکند و کاربران آن تلاش شنیداری کمتری نسبت به سمعک های قبلی دارند.

تجربه شنوایی 360 درجه:

سمعک Opn S اتیکن با کمک این تکنولوژی تمامی اصوات محیط را پردازش میکند و در این میان صدا های گفتاری را در الویت قرار میدهد و نویز های پس زمینه را کاهش میدهد تا فرد کم شنوا به راحتی در محیط های شلوغ گفتگو ها را درک کند.

ارتباط بلوتوثی:

این سمعک ها امکان اتصال مستقیم به گوشی های آیفون را دارند و میتوان از آن ها برای مکالمات تلفنی و یا گوش دادن به موسیقی دلخواه استفاده کرد. همچنین اپلیکیشن مخصوص این سمعک بر روی گوشی های هوشمند نصب میشود و کاربر سمعک میتواند ولوم صدا، برنامه سمعک و قابلیت های دیگر آن را تغییر دهد.

خداحافطی با سوت سمعک :

به لطف تکنولوژی جدید سمعک های اتیکن، فیدبک (سوت) سمعک قبل از آنکه رخ دهد شناسایی شده و از بین میرود و کاربران میتوانند از بدون هیچ گونه نگرانی از سمعک های خود استفاده کنند.

انواع سمعک Opn S اتیکن :

سمعک های Opn S اتیکن در دو استایل پشت گوشی و ریک تولید میشوند که سطوح تکنولوژِی مختلفی دارند. این سمعک ها هم شامل مدل های باتری خور هستند و هم مدل های شارژی.

سمعک ریک Opn S اتیکن :

سمعک های ریک اتیکن با پردازشگر Velox S و قابلیت های مختلفی که دارند در کنار ظاهر ظریف و کوچکشان برای انواع مختلفی از کم شنوایی ها مناسب هستند.

این سمعک ها در هر دو مدل شارژی و باتری خور عرضه میشوند که سه سطح تکنولوژی متفاوت دارند. رسیور سمعک ریک در داخل کانال گوش قرار میگیرد که این موضوع باعث شده تا اندازه آن کوچک تر شود.

سمعک Opn S اتیکن
1- Opn S miniRITE R
 • اتصال بلوتوثی به گوشی های آیفون
 • مناسب برای انواع کم شنوایی ها
 • باتری قابل شارژ لیتیوم یونی
 • چراغ نشان گر وضعیت سمعک
 • کاهنده ی نویز هوشمند
 • مدار پوشاننده وزوز گوش
 • مقاوم به آب و گرد و خاک
 • دکمه ولوم کنترل

2- Opn S miniRITE

سمعک Opn S اتیکن
 • باتری شماره 312
 • کاهنده ی نویز زمینه
 • دکمه تغییر برنامه
 • مدار کاهنده وزوز گوش
 • مقاوم به رطوبت و گرد و خاک
 • اتصال مستقیم به گوشی های آیفون
 • مناسب برای افت های شنوایی ملایم تا شدید

سمعک پشت گوشی Opn S اتیکن :

سمعک پشت گوشی Opn S اتیکن با فناوری پیشرفته و قطعات جدیدی که دارد کیفیت صدایی شفاف برای کم شنوایی های شدید و عمیق فراهم میکند و علاوه بر طراحی ظریف تر و کوچک تربه سبب تکنولوژی جدید، طول عمر باتری در این سمعک ها بیشتر از مدل های پشت گوشی قدیمی است.

1- Opn S BTE PP

سمعک Opn S اتیکن
 • باتری شماره 13
 • دارای تله کویل
 • چراغ نشان گر وضعیت سمعک
 • دکمه تغییر برنامه و ولوم کنترل
 • مدار وزوز گوش جهت درمان وزوز
 • مقاوم به آب، رطوبت و گرد و خاک
 • ارتباط بلوتوثی به گوشی های آیفون
 • مناسب برای کم شنوایی های شدید و عمیق

مقایسه تکنولوژی سمعک های Opn S اتیکن :

Opn S 1Opn S 2Opn S 3    ویژگی
644848    کانال پردازشی
  دارد  دارد  دارد  کاهنده ی نویز زمینه
100%  50%50%  متعادل سازی اصوات
  دارد  دارد  دارد  شنوایی دو گوشی
  دارد  دارد  دارد  کاهنده سوت سمعک
  دارد  دارد  دارد  میکروفون جهت دار
  سطح 1  سطح 2  سطح 3  تکنولوژی Open  sound Navigator  
  فقط با آیفون  فقط با آیفون  فقط با آیفون  ارتباط بلوتوثی مستقیم
  دارد  دارد  دارد  پوشاننده وزوز گوش
161412  تعداد باند پردازشی
  دارد  دارد  —  کاهش نویز دو گوشی
  دارد  دارد  دارد  اپلیکیشن گوشی

چگونه سمعک Opn S اتیکن به بهبود درک گفتار در محیط‌های پر سر و صدا کمک می‌کند؟

سمعک Opn S اتیکن با استفاده از پردازشگر Velox S و تکنولوژی پیشرفته خود، توانایی درک گفتار را تا 15% افزایش می‌دهد. این سمعک‌ها اصوات محیطی را به طور 360 درجه پردازش می‌کنند و صدای گفتاری را در اولویت قرار داده و نویز پس‌زمینه را کاهش می‌دهند. این ویژگی‌ها به کاربران کمک می‌کند تا در محیط‌های شلوغ مانند مهمانی‌ها و ادارات، گفتار را بهتر درک کنند و تلاش شنیداری کمتری داشته باشند.

چه امکاناتی در ارتباط بلوتوثی سمعک‌های Opn S اتیکن وجود دارد؟

سمعک‌های Opn S اتیکن امکان اتصال مستقیم به گوشی‌های آیفون را دارند و کاربران می‌توانند از آن‌ها برای مکالمات تلفنی و گوش دادن به موسیقی به صورت هندزفری استفاده کنند. همچنین اپلیکیشن مخصوص این سمعک‌ها بر روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد ولوم صدا، برنامه سمعک و قابلیت‌های دیگر آن را تنظیم کنند.

مزایای باتری قابل شارژ در سمعک‌های Opn S اتیکن چیست؟

سمعک‌های Opn S اتیکن دارای باتری‌های قابل شارژ لیتیوم یونی هستند که نیاز به تعویض باتری را از بین می‌برند. این سمعک‌ها با سه ساعت شارژ، تا 24 ساعت قابل استفاده می‌باشند. این ویژگی باعث راحتی بیشتر کاربران و کاهش هزینه‌های مرتبط با تعویض مداوم باتری می‌شود.

چگونه سمعک‌های Opn S اتیکن با مشکل فیدبک (سوت) مقابله می‌کنند؟

سمعک‌های Opn S اتیکن با استفاده از تکنولوژی جدید خود، فیدبک (سوت) سمعک را قبل از وقوع شناسایی کرده و از بین می‌برند. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد بدون نگرانی از سوت‌های ناخوشایند، از سمعک‌های خود به راحتی استفاده کنند.

تفاوت‌های بین مدل‌های مختلف سمعک Opn S اتیکن چیست؟

سمعک‌های Opn S اتیکن در دو استایل پشت گوشی و ریک عرضه می‌شوند و دارای مدل‌های مختلفی هستند. مدل‌های ریک دارای سه سطح تکنولوژی متفاوت هستند و در هر دو نوع شارژی و باتری خور عرضه می‌شوند. مدل‌های پشت گوشی Opn S برای کم شنوایی‌های شدید و عمیق مناسب هستند و از فناوری‌های پیشرفته و قطعات جدیدی بهره می‌برند که کیفیت صدایی شفاف‌تر و طول عمر باتری بیشتری را فراهم می‌کنند. مدل‌های Opn S 1، Opn S 2 و Opn S 3 از نظر تعداد کانال‌های پردازشی، قابلیت‌های کاهش نویز و تکنولوژی OpenSound Navigator تفاوت‌هایی دارند.

در کلینیک شنوایی سنجی سپهر رشت پس از معاینه و انجام ارزیابی های تخصصی شنوایی، مناسب ترین سمعک هوشمند اتیکن برای مراجعین عزیز تجویز میگردد.
جهت مشاوره رایگان و خرید سمعک در رشت با متخصیین ما در سمعک سپهر تماس بگیرید

ویزیت در منزل

این موضوع اجتناب ناپذیر است که گاهی اوقات به دلایلی از جمله کهولت سن، محدودیت‌های کرونا، بیماری، مشکلات تردد و… امکان مراجعه حضوری به کلینیک وجود نداشته باشد. به همین دلیل کارشناسان ما در کلینیک سپهر آماده ارائه خدمات تخصصی در منزل می باشند .

ویزیت در منزل شامل خدمات زیر است :

 • ارزیابی تخصصی شنوایی
 • مشاوره و تجویز سمعک
 • قالب گیری از گوش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای تجویز سمعک در منزل با ما تماس بگیرید