قیمت سمعک

امروزه قیمت سمعک اصلی ترین دغدغه افرادی است که به آن نیاز دارند.
قیمت سمعک به طور کلی گران است دلیل این موضوع هم اندازه کوچک و تکنولوژی پیشرفته آنها می باشد.

با وجود اینکه بودجه اقتصادی فاکتور بسیار مهمی در انتخاب سمعک میباشد اما صرفا گران بودن یک سمعک به معنای مناسب بودن آن برای شما نیست. عوامل زیادی در انتخاب و تجویز سمعک مناسب موثر هستند. از نوع و میزان کم شنوایی گرفته تا شغل و سبک زندگی شما همه و همه در انتخاب و سودمندی از سمعک تاثیر گذارند.

در حال حاضر شرکت های تولید کننده سمعک در تلاش هستند تا سمعک هایی را وارد بازار کنند که علاوه بر پاسخ به نیازهای کاربران، منطبق بر بودجه آنها نیز باشند. این شرکت ها تضمین می‌کنند که شما بیشترین بهره ممکن را از باقیمانده شنوایی خود ببرید.

قیمت سمعک

چندین عامل در تعیین قیمت سمعک تاثیرگذارند

سطح فناوری:
همگام با پیشرفت تکنولوژی، سمعک ها نیز دچار تغییر و تحول شده اند و هر ساله مدل های جدید تر و پیشرفته تری وارد بازار می‌شوند که از طراحی پیشرفته تر، مدارات الکترونیکی پیچیده تر و قابلیت پردازش سریع تری برخوردارند.
طبیعتا هرچه فناوری به کار رفته در سمعک ها جدیدتر باشد، قیمت آن ها نیز بالاتر خواهد بود.

امکانات و ویژگی ها:
امروزه جدیدترین سمعک ها مجهز به تکنولوژی کاهش نویز زمینه، ارتباطات بی‌سیم و بلوتوثی، میکروفون های دایرکشنال و… هستند. این سمعک ها نسبت به مدل‌های کمتر پیشرفته از قیمت بالاتری برخوردارند.

ظاهر و اندازه:
سمعک ها در اندازه ها و استایل های مختلف ارائه میشوند. به طور کلی سمعک های داخل گوشی به دلیل اندازه کوچک تر و ساخت پیچیده تر نسبت سمعک های پشت گوشی قیمت بالاتری دارند.

میزان و نوع افت شنوایی:
پس از انجام ارزیابی‌های تخصصی نوع و میزان کم شنوایی فرد مشخص می‌شود.
شنوایی هر کس درست مانند اثر انگشت منحصر به فرد است.
این موضوع در کنار شرایط و سبک زندگی هر فرد باعث می‌شود تا قیمت سمعک تحت تاثیر نیازهای شنیداری و ترجیحات شخصی وی قرار گیرد.

قیمت سمعک

کلام آخر اینکه سمعک یک کالای پزشکی و یک پروتز الکترونیکی است که به دلیل ارتباط با سلامت شنوایی اهمیت بالایی دارد و در صورت استفاده از سمعک نامناسب احتمال بروز آسیب های جبران ناپذیری برای فرد وجود دارد بنابراین جهت تهیه سمعک مناسب حتماً بایستی به مراکز معتبر و متخصصین شنوایی مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای ارزیابی های تخصصی وزوز گوش با ما تماس بگیرید.

ویزیت در منزل

این موضوع اجتناب ناپذیر است که گاهی اوقات به دلایلی از جمله کهولت سن، محدودیت‌های کرونا، بیماری، مشکلات تردد و… امکان مراجعه حضوری به کلینیک وجود نداشته باشد. به همین دلیل کارشناسان ما در کلینیک سپهر آماده ارائه خدمات تخصصی در منزل می باشند .

ویزیت در منزل شامل خدمات زیر است :

  • ارزیابی تخصصی شنوایی
  • مشاوره و تجویز سمعک
  • قالب گیری از گوش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای تجویز سمعک در منزل با ما تماس بگیرید